Şen Bilgisayar


0212-273-07-41

0538-689-39-32

Bilgisayar Teknik Servisi

Bilgisayar Servisi

Şen Bilgisayar olarak gezici ekiplerimizle bilgisayar tamiri, servisi ve teknik servisi ve satış hizmeti vermekteyiz. Amacımız bilgisayar, notebook, santral, büro makinaları, kamera güvenlik sistemlerinin satış ve teknik servisi konusunda her zaman en iyi şekilde hizmet vermektir. Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayarları Marka Model farketmeksizin tamir etmekteyiz. Bilgisayarınızda; virüs, donma, yavaş çalışma, windows arızaları, format & yazılım yenileme, özellik artırılması, yedek parça temini, veri kurtarma v.b gibi sorunlarınızı çözmekteyiz. Müşteriyi kandırmadan, gerçek arızaları tespit ederek bu arızaları en uygun maliyette tamir etmektir. Bizle çalışmaya başladığınızda memnun kalmama gibi bir durumunuz olmayacağınızı garanti ederiz.

 

Bilgisayar Tamir Hizmeti Verilen Bölgeler

İstanbul avrupa yakasına hizmet vermekteyiz. Yerinde bilgisayar tamiri ile Şişli, Osmanbey, Mecidiyeköy, Taksim, Etiler, Levent, Şişli, Beşiktaş, Nişantaşı zincirlikuyu, Gayrettepe, Çeliktepe, Gültepe, 4. Levent, Kağıthane, Çağlayan, Seyrantepe, Nurtepe, Maslak, Sarıyer, Şirintepe, Sanayi Mahallesi, Bebek, Eminönü, Beyazıt, Laleli, Yenikapı, Eyüp, Merter, Zeytinburnu, Bakırköy, Esenler, Bağcılar, Güneşli vb. semtlere hizmet vermekteyiz.

 

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro, ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde logo, mikro, eta gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

 

BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda TEKNİK SERVİS HİZMETİ verilen bölgelerdeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

 

Telefonla Destek Hizmeti

Bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz. Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

 

GARANTİLİ BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

 

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız bilgisayar teknik servis hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır. Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

 

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları Teknik Servis parça temini hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

 

Bilgisayar Satış Hizmeti

Şen bilgisayar olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız. Bilgisayardan almadan önce mutlaka şen bilgisayardan teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

 

7&24 Bilgisayar Servisi

Şen bilgisayar olarak bilgisayar teknik servisi hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize gece gündüz demeden servis hizmeti vermekteyiz. Bizim için çalışma saatleri önemli değil sizin işinizin görülmesi daha önemlidir.

.

Bilgisayar Tamir ücreti Fiyatı

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

 

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Bilgisayar Servisi bakım anlaşmasını sadece avrupa yakasında bulunan müşterilemiz yararlanabilir.

 

Neden Şen Bilgisayar

Günümüzde bilgisayar sistemlerinin artışı ile bilgisayar servisleri çoğalmıştır. Ancak sadece format atmasını bilen her kişi bilgisayarcıyım diye iş yeri açarak veya bireysel olarak çalışmaktadır. Bu tip şahıslara bir defa iş yaptırırsınız ancak verdiği zararlar çok büyük olabilir. Şen bilgisayar olarak bilgisayar teknik servis hizmetimiz ile hızlı, güvenilir, garantili ve memnuniyet içerisinde hizmet vermekteyiz. çözmüş olduğumuz arızalar bir daha karşınıza çıkmaz.

 

*Bilgisayar Servisi

*Bilgisayar Teknik Servisi

*Bilgisayar Tamiri

*Yerinde Bilgisayar Servisi

*Yerinde Bilgisayar Tamiri

*Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi

* Yerinde Bilgisayar Onarımı