Şen Bilgisayar


0212-273-07-41

0538-689-39-32

ZİNCİRLİKUYU Bilgisayar Servisi

Zincirlikuyu Bilgisayar Servisi Hizmeti;

Şen Bilgisayar olarak gezici ekiplerimizle Zincirlikuyu bölgesine hizmet vermekteyiz. Amacımız bilgisayar, notebook, santral, büro makinaları, kamera güvenlik sistemlerinin satış ve teknik servisi konusunda her zaman en iyi şekilde hizmet vermektir. Bilgisayarınızda; virüs, donma, yavaş çalışma, windows arızaları, format & yazılım yenileme, özellik artırılması, yedek parça temini, veri kurtarma vb. gibi sorunlarınızı çözmekteyiz. Müşteriyi kandırmadan, gerçek arızaları tespit ederek bu arızaları en uygun maliyette tamir etmektir. Bizle çalışmaya başladığınızda memnun kalmama gibi bir durumunuz olmayacağınızı garanti ederiz.

 

Servis Hizmeti Verilen ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayarların tamirlerini zincirlikuyu bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

 

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Zincirlikuyu Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro, ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde logo, mikro, eta gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

 

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz zincirlikuyu bilgisayar servisi hizmeti sadece zincirlikuyu civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir. Zincirlikuyu bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

 

ZİNCİRLİKUYU BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Zincirlikuyu bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

 

Telefonla Destek Hizmeti

ZİNCİRLİKUYU bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz. Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

 

GARANTİLİ ZİNCİRLİKUYU BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Zincirlikuyu bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

 

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Zincirlikuyu bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır. Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

 

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları ZİNCİRLİKUYU BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

 

Bilgisayar Satış Hizmeti

Şen bilgisayar olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız. Bilgisayardan almadan önce mutlaka şen bilgisayardan teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

 

7&24 Zincirlikuyu Bilgisayar Servisi

Şen bilgisayar olarak zincirlikuyu bilgisayar servisi hizmetimiz ile siz değerli zincirlikuyu semtinde bulunan müşterilerimize gece gündüz demeden servis hizmeti vermekteyiz. Bizim için çalışma saatleri önemli değil sizin işinizin görülmesi daha önemlidir.

.

ZİNCİRLİKUYU Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

 

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. ZİNCİRLİKUYU Bilgisayar Servisi ile zincirlikuyu bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

 

Neden Şen Bilgisayar

Günümüzde bilgisayar sistemlerinin artışı ile bilgisayar servisleri çoğalmıştır. Ancak sadece format atmasını bilen her kişi bilgisayarcıyım diye iş yeri açarak veya bireysel olarak çalışmaktadır. Bu tip şahıslara bir defa iş yaptırırsınız ancak verdiği zararlar çok büyük olabilir. Şen bilgisayar olarak ZİNCİRLİKUYU bilgisayar servisi hizmetimiz ile hızlı, güvenilir, garantili ve memnuniyet içerisinde hizmet vermekteyiz. çözmüş olduğumuz arızalar bir daha karşınıza çıkmaz.

 

Zincirlikuyu Bilgisayar Servisi
Zincirlikuyu Bilgisayar Tamiri
Zincirlikuyu Bilgisayar Teknik Servisi
Zincirlikuyu Bilgisayar Tamircisi
Zincirlikuyu Bilgisayar Tamircileri
Zincirlikuyu Bilgisayarcılar
Zincirlikuyu Yerinde Bilgisayar Tamiri
Zincirlikuyu Notebook Tamiri
Zincirlikuyu Laptop Tamiri
Zincirlikuyu Laptop Servisi
Zincirlikuyu Notebook Servisi
Zincirlikuyu Laptop Teknik Servisi
Zincirlikuyu Notebook Teknik Servisi
Zincirlikuyu Notebook Servisleri
Zincirlikuyu Laptop Servisleri
Zincirlikuyu Bilgisayarcı
Zincirlikuyu Dizüstü Bilgisayar Tamiri
Zincirlikuyu Bilgisayar Formatı
Zincirlikuyu Bilgisayar Bakımı
Zincirlikuyu Bilgisayar Onarımı
Zincirlikuyu Bilgisayar Yedek Parçası
Zincirlikuyu Pc Servis
Zincirlikuyu Pc Teknik Servisi
Zincirlikuyu Pc Servisleri
Zincirlikuyu Pc Tamircisi
Zincirlikuyu Bilgisayar Bakımı
Zincirlikuyu Bilgisayar Yedek Parça
Zincirlikuyu İşyerlerine Bilgisayar Servisi
Zincirlikuyu Evlere Bilgisayar Servisi
Zincirlikuyu Ucuz Bilgisayarcı
Zincirlikuyu Acil Bilgisayarcı