Şen Bilgisayar


0212-273-07-41

0538-689-39-32

OKMEYDANI Bilgisayar Servisi

Okmeydanı Bilgisayar Servisi Hizmeti;

Şen Bilgisayar olarak gezici ekiplerimizle Okmeydanı bölgesine hizmet vermekteyiz. Amacımız bilgisayar, notebook, santral, büro makinaları, kamera güvenlik sistemlerinin satış ve teknik servisi konusunda her zaman en iyi şekilde hizmet vermektir. Bilgisayarınızda; virüs, donma, yavaş çalışma, windows arızaları, format & yazılım yenileme, çözellik artırılması, yedek parça temini, veri kurtarma v.b gibi sorunlarınızı ççözmekteyiz. Müşteriyi kandırmadan, gerçek arızaları tespit ederek bu arızaları en uygun maliyette tamir etmektir. Bizle çalışmaya başladığınızda memnun kalmama gibi bir durumunuz olmayacağınızı garanti ederiz.

 

Servis Hizmeti Verilen ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayarların tamirlerini okmeydanı bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

 

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Okmeydanı Bçölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro, ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde logo, mikro, eta gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

 

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz okmeydanı bilgisayar servisi hizmeti sadece okmeydanı civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir. Okmeydanı bçölgesine çözel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile ççözülmüş olacaktır.

 

OKMEYDANI BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda okmeydanı bçölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

 

Telefonla Destek Hizmeti

OKMEYDANI bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz. Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

 

GARANTİLİ OKMEYDANI BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Okmeydanı bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

 

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Okmeydanı bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır. Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna gçöre tamir süresi değişmektedir.

 

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları OKMEYDANI BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

 

Bilgisayar Satış Hizmeti

Şen bilgisayar olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız. Bilgisayardan almadan çönce mutlaka şen bilgisayardan teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

 

7&24 Okmeydanı Bilgisayar Servisi

Şen bilgisayar olarak okmeydanı bilgisayar servisi hizmetimiz ile siz değerli okmeydanı semtinde bulunan müşterilerimize gece gündüz demeden servis hizmeti vermekteyiz. Bizim için çalışma saatleri çönemli değil sizin işinizin gçörülmesi daha çönemlidir.

.

OKMEYDANI Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına gçöre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

 

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti çödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. OKMEYDANI Bilgisayar Servisi ile okmeydanı bçölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

 

Neden Şen Bilgisayar

Günümüzde bilgisayar sistemlerinin artışı ile bilgisayar servisleri çoğalmıştır. Ancak sadece format atmasını bilen her kişi bilgisayarcıyım diye iş yeri açarak veya bireysel olarak çalışmaktadır. Bu tip şahıslara bir defa iş yaptırırsınız ancak verdiği zararlar çok büyük olabilir. Şen bilgisayar olarak OKMEYDANI bilgisayar servisi hizmetimiz ile hızlı, güvenilir, garantili ve memnuniyet içerisinde hizmet vermekteyiz. ççözmüş olduğumuz arızalar bir daha karşınıza çıkmaz.

 

Okmeydanı Bilgisayar Servisi
Okmeydanı Bilgisayar Tamiri
Okmeydanı Bilgisayar Teknik Servisi
Okmeydanı Bilgisayar Tamircisi
Okmeydanı Bilgisayar Tamircileri
Okmeydanı Bilgisayarcılar
Okmeydanı Yerinde Bilgisayar Tamiri
Okmeydanı Notebook Tamiri
Okmeydanı Laptop Tamiri
Okmeydanı Laptop Servisi
Okmeydanı Notebook Servisi
Okmeydanı Laptop Teknik Servisi
Okmeydanı Notebook Teknik Servisi
Okmeydanı Notebook Servisleri
Okmeydanı Laptop Servisleri
Okmeydanı Bilgisayarcı
Okmeydanı Dizüstü Bilgisayar Tamiri
Okmeydanı Bilgisayar Formatı
Okmeydanı Bilgisayar Bakımı
Okmeydanı Bilgisayar Onarımı
Okmeydanı Bilgisayar Yedek Parçası
Okmeydanı Pc Servis
Okmeydanı Pc Teknik Servisi
Okmeydanı Pc Servisleri
Okmeydanı Pc Tamircisi
Okmeydanı Bilgisayar Bakımı
Okmeydanı Bilgisayar Yedek Parça
Okmeydanı İşyerlerine Bilgisayar Servisi
Okmeydanı Evlere Bilgisayar Servisi
Okmeydanı Ucuz Bilgisayarcı
Okmeydanı Acil Bilgisayarcı