Şen Bilgisayar


0212-273-07-41

0538-689-39-32

MASLAK Bilgisayar Servisi

Maslak Bilgisayar Servisi Hizmeti;

Şen Bilgisayar olarak gezici ekiplerimizle Maslak bçölgesine hizmet vermekteyiz. Amacımız bilgisayar, notebook, santral, büro makinaları, kamera güvenlik sistemlerinin satış ve teknik servisi konusunda her zaman en iyi şekilde hizmet vermektir. Bilgisayarınızda; virüs, donma, yavaş çalışma, windows arızaları, format & yazılım yenileme, özellik artırılması, yedek parça temini, veri kurtarma v.b gibi sorunlarınızı ççözmekteyiz. Müşteriyi kandırmadan, gerçek arızaları tespit ederek bu arızaları en uygun maliyette tamir etmektir. Bizle çalışmaya başladığınızda memnun kalmama gibi bir durumunuz olmayacağınızı garanti ederiz.

 

Servis Hizmeti Verilen ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayarların tamirlerini maslak bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

 

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Maslak Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro, ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde logo, mikro, eta gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

 

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz maslak bilgisayar servisi hizmeti sadece maslak civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir. Maslak bçölgesine çözel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile ççözülmüş olacaktır.

 

MASLAK BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Maslak bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

 

Telefonla Destek Hizmeti

MASLAK bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz. Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşacaktır.

 

GARANTİLİ MASLAK BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Maslak bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

 

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Maslak bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır. Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

 

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları MASLAK BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

 

Bilgisayar Satış Hizmeti

Şen bilgisayar olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız. Bilgisayardan almadan önce mutlaka şen bilgisayardan teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

 

7&24 Maslak Bilgisayar Servisi

Şen bilgisayar olarak maslak bilgisayar servisi hizmetimiz ile siz değerli MASLAK semtinde bulunan müşterilerimize gece gündüz demeden servis hizmeti vermekteyiz. Bizim için çalışma saatleri çönemli değil sizin işinizin gçörülmesi daha önemlidir.

.

MASLAK Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına gçöre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

 

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti çödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. MASLAK Bilgisayar Servisi ile maslak bçölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

 

Neden Şen Bilgisayar

Günümüzde bilgisayar sistemlerinin artışı ile bilgisayar servisleri çoğalmıştır. Ancak sadece format atmasını bilen her kişi bilgisayarcıyım diye iş yeri açarak veya bireysel olarak çalışmaktadır. Bu tip şahıslara bir defa iş yaptırırsınız ancak verdiği zararlar çok büyük olabilir. Şen bilgisayar olarak MASLAK bilgisayar servisi hizmetimiz ile hızlı, güvenilir, garantili ve memnuniyet içerisinde hizmet vermekteyiz. ççözmüş olduğumuz arızalar bir daha karşınıza çıkmaz.

 

Maslak Bilgisayar Servisi
Maslak Bilgisayar Tamiri
Maslak Bilgisayar Teknik Servisi
Maslak Bilgisayar Tamircisi
Maslak Bilgisayar Tamircileri
Maslak Bilgisayarcılar
Maslak Yerinde Bilgisayar Tamiri
Maslak Notebook Tamiri
Maslak Laptop Tamiri
Maslak Laptop Servisi
Maslak Notebook Servisi
Maslak Laptop Teknik Servisi
Maslak Notebook Teknik Servisi
Maslak Notebook Servisleri
Maslak Laptop Servisleri
Maslak Bilgisayarcı
Maslak Dizüstü Bilgisayar Tamiri
Maslak Bilgisayar Formatı
Maslak Bilgisayar Bakımı
Maslak Bilgisayar Onarımı
Maslak Bilgisayar Yedek Parçası
Maslak Pc Servis
Maslak Pc Teknik Servisi
Maslak Pc Servisleri
Maslak Pc Tamircisi
Maslak Bilgisayar Bakımı
Maslak Bilgisayar Yedek Parça
Maslak İşyerlerine Bilgisayar Servisi
Maslak Evlere Bilgisayar Servisi
Maslak Ucuz Bilgisayarcı
Maslak Acil Bilgisayarcı