Şen Bilgisayar


0212-273-07-41

0538-689-39-32

KURTULUŞ Bilgisayar Servisi

Kurtuluş Bilgisayar Servisi Hizmeti;

Şen Bilgisayar olarak gezici ekiplerimizle Kurtuluş bölgesine hizmet vermekteyiz. Amacımız bilgisayar, notebook, santral, büro makinaları, kamera güvenlik sistemlerinin satış ve teknik servisi konusunda her zaman en iyi şekilde hizmet vermektir. Bilgisayarınızda; virüs, donma, yavaş çalışma, windows arızaları, format & yazılım yenileme, özellik artırılması, yedek parça temini, veri kurtarma v.b gibi sorunlarınızı çözmekteyiz. Müşteriyi kandırmadan, gerçek arızaları tespit ederek bu arızaları en uygun maliyette tamir etmektir. Bizle çalışmaya başladığınızda memnun kalmama gibi bir durumunuz olmayacağınızı garanti ederiz.

 

Servis Hizmeti Verilen ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayarların tamirlerini kurtuluş bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

 

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Kurtuluş Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro, ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde logo, mikro, eta gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

 

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz kurtuluş bilgisayar servisi hizmeti sadece KURTULUŞ civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir. Kurtuluş bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

 

KURTULUŞ BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Kurtuluş bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

 

Telefonla Destek Hizmeti

KURTULUŞ bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz. Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

 

GARANTİLİ KURTULUŞ BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Kurtuluş bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

 

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Kurtuluş bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır. Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

 

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları KURTULUŞ BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

 

Bilgisayar Satış Hizmeti

Şen bilgisayar olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız. Bilgisayardan almadan önce mutlaka şen bilgisayardan teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

 

7&24 Kurtuluş Bilgisayar Servisi

Şen bilgisayar olarak KURTULUŞ bilgisayar servisi hizmetimiz ile siz değerli kurtuluş semtinde bulunan müşterilerimize gece gündüz demeden servis hizmeti vermekteyiz. Bizim için çalışma saatleri önemli değil sizin işinizin görülmesi daha önemlidir.

.

KURTULUŞ Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

 

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. KURTULUŞ Bilgisayar Servisi ile kurtuluş bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

 

Neden Şen Bilgisayar

Günümüzde bilgisayar sistemlerinin artışı ile bilgisayar servisleri çoğalmıştır. Ancak sadece format atmasını bilen her kişi bilgisayarcıyım diye iş yeri açarak veya bireysel olarak çalışmaktadır. Bu tip şahıslara bir defa iş yaptırırsınız ancak verdiği zararlar çok büyük olabilir. Şen bilgisayar olarak KURTULUŞ bilgisayar servisi hizmetimiz ile hızlı, güvenilir, garantili ve memnuniyet içerisinde hizmet vermekteyiz. çözmüş olduğumuz arızalar bir daha karşınıza çıkmaz.

 

Kurtuluş Bilgisayar Servisi
Kurtuluş Bilgisayar Tamiri
Kurtuluş Bilgisayar Teknik Servisi
Kurtuluş Bilgisayar Tamircisi
Kurtuluş Bilgisayar Tamircileri
Kurtuluş Bilgisayarcılar
Kurtuluş Yerinde Bilgisayar Tamiri
Kurtuluş Notebook Tamiri
Kurtuluş Laptop Tamiri
Kurtuluş Laptop Servisi
Kurtuluş Notebook Servisi
Kurtuluş Laptop Teknik Servisi
Kurtuluş Notebook Teknik Servisi
Kurtuluş Notebook Servisleri
Kurtuluş Laptop Servisleri
Kurtuluş Bilgisayarcı
Kurtuluş Dizüstü Bilgisayar Tamiri
Kurtuluş Bilgisayar Formatı
Kurtuluş Bilgisayar Bakımı
Kurtuluş Bilgisayar Onarımı
Kurtuluş Bilgisayar Yedek Parçası
Kurtuluş Pc Servis
Kurtuluş Pc Teknik Servisi
Kurtuluş Pc Servisleri
Kurtuluş Pc Tamircisi
Kurtuluş Bilgisayar Bakımı
Kurtuluş Bilgisayar Yedek Parça
Kurtuluş İşyerlerine Bilgisayar Servisi
Kurtuluş Evlere Bilgisayar Servisi
Kurtuluş Ucuz Bilgisayarcı
Kurtuluş Acil Bilgisayarcı