Şen Bilgisayar


0212-273-07-41

0538-689-39-32

İSTİKLAL Bilgisayar Servisi

İstiklal Bilgisayar Servisi Hizmeti;

Şen Bilgisayar olarak gezici ekiplerimizle İstiklal bölgesine hizmet vermekteyiz. Amacımız bilgisayar, notebook, santral, büro makinaları, kamera güvenlik sistemlerinin satış ve teknik servisi konusunda her zaman en iyi şekilde hizmet vermektir. Bilgisayarınızda; virüs, donma, yavaş çalışma, windows arızaları, format & yazılım yenileme, özellik artırılması, yedek parça temini, veri kurtarma v.b gibi sorunlarınızı çözmekteyiz. Müşteriyi kandırmadan, gerçek arızaları tespit ederek bu arızaları en uygun maliyette tamir etmektir. Bizle çalışmaya başladığınızda memnun kalmama gibi bir durumunuz olmayacağınızı garanti ederiz.

 

Servis Hizmeti Verilen ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayarların tamirlerini istiklal bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

 

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

İstiklal Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro, ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde logo, mikro, eta gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

 

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz istiklal bilgisayar servisi hizmeti sadece istiklal civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir. İstiklal bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

 

İSTİKLAL BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda İstiklal bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

 

Telefonla Destek Hizmeti

İSTİKLAL bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz. Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

 

GARANTİLİ İSTİKLAL BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. İstiklal bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

 

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız istiklal bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır. Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

 

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları İSTİKLAL BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

 

Bilgisayar Satış Hizmeti

Şen bilgisayar olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız. Bilgisayardan almadan önce mutlaka şen bilgisayardan teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

 

7&24 İstiklal Bilgisayar Servisi

Şen bilgisayar olarak istiklal bilgisayar servisi hizmetimiz ile siz değerli istiklal semtinde bulunan müşterilerimize gece gündüz demeden servis hizmeti vermekteyiz. Bizim için çalışma saatleri önemli değil sizin işinizin görülmesi daha önemlidir.

.

İSTİKLAL Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

 

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. İSTİKLAL Bilgisayar Servisi ile istiklal bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

 

Neden Şen Bilgisayar

Günümüzde bilgisayar sistemlerinin artışı ile bilgisayar servisleri çoğalmıştır. Ancak sadece format atmasını bilen her kişi bilgisayarcıyım diye iş yeri açarak veya bireysel olarak çalışmaktadır. Bu tip şahıslara bir defa iş yaptırırsınız ancak verdiği zararlar çok büyük olabilir. Şen bilgisayar olarak İSTİKLAL bilgisayar servisi hizmetimiz ile hızlı, güvenilir, garantili ve memnuniyet içerisinde hizmet vermekteyiz. çözmüş olduğumuz arızalar bir daha karşınıza çıkmaz.

 

İstiklal Bilgisayar Servisi
İstiklal Bilgisayar Tamiri
İstiklal Bilgisayar Teknik Servisi
İstiklal Bilgisayar Tamircisi
İstiklal Bilgisayar Tamircileri
İstiklal Bilgisayarcılar
İstiklal Yerinde Bilgisayar Tamiri
İstiklal Notebook Tamiri
İstiklal Laptop Tamiri
İstiklal Laptop Servisi
İstiklal Notebook Servisi
İstiklal Laptop Teknik Servisi
İstiklal Notebook Teknik Servisi
İstiklal Notebook Servisleri
İstiklal Laptop Servisleri
İstiklal Bilgisayarcı
İstiklal Dizüstü Bilgisayar Tamiri
İstiklal Bilgisayar Formatı
İstiklal Bilgisayar Bakımı
İstiklal Bilgisayar Onarımı
İstiklal Bilgisayar Yedek Parçası
İstiklal Pc Servis
İstiklal Pc Teknik Servisi
İstiklal Pc Servisleri
İstiklal Pc Tamircisi
İstiklal Bilgisayar Bakımı
İstiklal Bilgisayar Yedek Parça
İstiklal İşyerlerine Bilgisayar Servisi
İstiklal Evlere Bilgisayar Servisi
İstiklal Ucuz Bilgisayarcı
İstiklal Acil Bilgisayarcı