Şen Bilgisayar


0212-273-07-41

0538-689-39-32

HİSATüSTü Bilgisayar Servisi

Hisarüstü Bilgisayar Servisi Hizmeti;

Şen Bilgisayar olarak gezici ekiplerimizle Hisarüstü bölgesine hizmet vermekteyiz. Amacımız bilgisayar, notebook, santral, büro makinaları, kamera güvenlik sistemlerinin satış ve teknik servisi konusunda her zaman en iyi şekilde hizmet vermektir. Bilgisayarınızda; virüs, donma, yavaş çalışma, windows arızaları, format & yazılım yenileme, özellik artırılması, yedek parça temini, veri kurtarma v.b gibi sorunlarınızı çözmekteyiz. Müşteriyi kandırmadan, gerçek arızaları tespit ederek bu arızaları en uygun maliyette tamir etmektir. Bizle çalışmaya başladığınızda memnun kalmama gibi bir durumunuz olmayacağınızı garanti ederiz.

 

Servis Hizmeti Verilen ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayarların tamirlerini hisarüstü bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

 

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Hisarüstü Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro, ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde logo, mikro, eta gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

 

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz hisarüstü bilgisayar servisi hizmeti sadece hisarüstü civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir. Hisarüstü bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

 

HİSARüSTü BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Hisarüstü bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

 

Telefonla Destek Hizmeti

HİSARüSTü bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz. Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

 

GARANTİLİ HİSARüSTü BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Hisarüstü bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

 

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Hisarüstü bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır. Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

 

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları HİSARüSTü BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

 

Bilgisayar Satış Hizmeti

Şen bilgisayar olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız. Bilgisayardan almadan önce mutlaka şen bilgisayardan teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

 

7&24 Hisarüstü Bilgisayar Servisi

Şen bilgisayar olarak hisarüstü bilgisayar servisi hizmetimiz ile siz değerli hisarüstüsemtinde bulunan müşterilerimize gece gündüz demeden servis hizmeti vermekteyiz. Bizim için çalışma saatleri önemli değil sizin işinizin görülmesi daha önemlidir.

.

HİSARüSTü Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

 

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. HİSARüSTü Bilgisayar Servisi ile hisarüstü bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

 

Neden Şen Bilgisayar

Günümüzde bilgisayar sistemlerinin artışı ile bilgisayar servisleri çoğalmıştır. Ancak sadece format atmasını bilen her kişi bilgisayarcıyım diye iş yeri açarak veya bireysel olarak çalışmaktadır. Bu tip şahıslara bir defa iş yaptırırsınız ancak verdiği zararlar çok büyük olabilir. Şen bilgisayar olarak HİSARüSTü bilgisayar servisi hizmetimiz ile hızlı, güvenilir, garantili ve memnuniyet içerisinde hizmet vermekteyiz. çözmüş olduğumuz arızalar bir daha karşınıza çıkmaz.

 

Hisarüstü Bilgisayar Servisi
Hisarüstü Bilgisayar Tamiri
Hisarüstü Bilgisayar Teknik Servisi
Hisarüstü Bilgisayar Tamircisi
Hisarüstü Bilgisayar Tamircileri
Hisarüstü Bilgisayarcılar
Hisarüstü Yerinde Bilgisayar Tamiri
Hisarüstü Notebook Tamiri
Hisarüstü Laptop Tamiri
Hisarüstü Laptop Servisi
Hisarüstü Notebook Servisi
Hisarüstü Laptop Teknik Servisi
Hisarüstü Notebook Teknik Servisi
Hisarüstü Notebook Servisleri
Hisarüstü Laptop Servisleri
Hisarüstü Bilgisayarcı
Hisarüstü Dizüstü Bilgisayar Tamiri
Hisarüstü Bilgisayar Formatı
Hisarüstü Bilgisayar Bakımı
Hisarüstü Bilgisayar Onarımı
Hisarüstü Bilgisayar Yedek Parçası
Hisarüstü Pc Servis
Hisarüstü Pc Teknik Servisi
Hisarüstü Pc Servisleri
Hisarüstü Pc Tamircisi
Hisarüstü Bilgisayar Bakımı
Hisarüstü Bilgisayar Yedek Parça
Hisarüstü İşyerlerine Bilgisayar Servisi
Hisarüstü Evlere Bilgisayar Servisi
Hisarüstü Ucuz Bilgisayarcı
Hisarüstü Acil Bilgisayarcı