Şen Bilgisayar


0212-273-07-41

0538-689-39-32

Hamidiye Bilgisayar Servisi

Hamidiye Bilgisayar Servisi Hizmeti;

Şen Bilgisayar olarak gezici ekiplerimizle Hamidiye bölgesine hizmet vermekteyiz. Amacımız bilgisayar, notebook, santral, büro makinaları, kamera güvenlik sistemlerinin satış ve teknik servisi konusunda her zaman en iyi şekilde hizmet vermektir. Bilgisayarınızda; virüs, donma, yavaş çalışma, windows arızaları, format & yazılım yenileme, özellik artırılması, yedek parça temini, veri kurtarma vb. gibi sorunlarınızı çözmekteyiz. Müşteriyi kandırmadan, gerçek arızaları tespit ederek bu arızaları en uygun maliyette tamir etmektir. Bizle çalışmaya başladığınızda memnun kalmama gibi bir durumunuz olmayacağınızı garanti ederiz.

 

Servis Hizmeti Verilen ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayarların tamirlerini hamidiye bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

 

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Hamidiye Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro, ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde logo, mikro, eta gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

 

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz hamidiye bilgisayar servisi hizmeti sadece hamidiye civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir. Hamidiye bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

 

HAMİDİYE BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda hamidiye bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

 

Telefonla Destek Hizmeti

HAMİDİYE bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz. Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

 

GARANTİLİ HAMİDİYE BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Hamidiye bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

 

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Hamidiye bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır. Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

 

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları HAMİDİYE BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

 

Bilgisayar Satış Hizmeti

Şen bilgisayar olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız. Bilgisayardan almadan önce mutlaka şen bilgisayardan teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

 

7&24 Hamidiye Bilgisayar Servisi

Şen bilgisayar olarak hamidiye bilgisayar servisi hizmetimiz ile siz değerli hamidiye semtinde bulunan müşterilerimize gece gündüz demeden servis hizmeti vermekteyiz. Bizim için çalışma saatleri önemli değil sizin işinizin görülmesi daha önemlidir.

.

HAMİDİYE Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

 

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. HAMİDİYE Bilgisayar Servisi ile hamidiye bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

 

Neden Şen Bilgisayar

Günümüzde bilgisayar sistemlerinin artışı ile bilgisayar servisleri çoğalmıştır. Ancak sadece format atmasını bilen her kişi bilgisayarcıyım diye iş yeri açarak veya bireysel olarak çalışmaktadır. Bu tip şahıslara bir defa iş yaptırırsınız ancak verdiği zararlar çok büyük olabilir. Şen bilgisayar olarak HAMİDİYE bilgisayar servisi hizmetimiz ile hızlı, güvenilir, garantili ve memnuniyet içerisinde hizmet vermekteyiz. çözmüş olduğumuz arızalar bir daha karşınıza çıkmaz.

 

Hamidiye Mahallesi Bilgisayar Servisi
Hamidiye Mahallesi Bilgisayar Tamiri
Hamidiye Mahallesi Bilgisayar Teknik Servisi
Hamidiye Mahallesi Bilgisayar Tamircisi
Hamidiye Mahallesi Bilgisayar Tamircileri
Hamidiye Mahallesi Bilgisayarcılar
Hamidiye Mahallesi Yerinde Bilgisayar Tamiri
Hamidiye Mahallesi Notebook Tamiri
Hamidiye Mahallesi Laptop Tamiri
Hamidiye Mahallesi Laptop Servisi
Hamidiye Mahallesi Notebook Servisi
Hamidiye Mahallesi Laptop Teknik Servisi
Hamidiye Mahallesi Notebook Teknik Servisi
Hamidiye Mahallesi Notebook Servisleri
Hamidiye Mahallesi Laptop Servisleri
Hamidiye Mahallesi Bilgisayarcı
Hamidiye Mahallesi Dizüstü Bilgisayar Tamiri
Hamidiye Mahallesi Bilgisayar Formatı
Hamidiye Mahallesi Bilgisayar Bakımı
Hamidiye Mahallesi Bilgisayar Onarımı
Hamidiye Mahallesi Bilgisayar Yedek Parçası
Hamidiye Mahallesi Pc Servis
Hamidiye Mahallesi Pc Teknik Servisi
Hamidiye Mahallesi Pc Servisleri
Hamidiye Mahallesi Pc Tamircisi
Hamidiye Mahallesi Bilgisayar Bakımı
Hamidiye Mahallesi Bilgisayar Yedek Parça
Hamidiye Mahallesi İşyerlerine Bilgisayar Servisi
Hamidiye Mahallesi Evlere Bilgisayar Servisi
Hamidiye Mahallesi Ucuz Bilgisayarcı
Hamidiye Mahallesi Acil Bilgisayarcı