Şen Bilgisayar


0212-273-07-41

0538-689-39-32

HALICIOĞLU Bilgisayar Servisi

Halıcıoğlu Bilgisayar Servisi Hizmeti;

Şen Bilgisayar olarak gezici ekiplerimizle Halıcıoğlu bölgesine hizmet vermekteyiz. Amacımız bilgisayar, notebook, santral, büro makinaları, kamera güvenlik sistemlerinin satış ve teknik servisi konusunda her zaman en iyi şekilde hizmet vermektir. Bilgisayarınızda; virüs, donma, yavaş çalışma, windows arızaları, format & yazılım yenileme, özellik artırılması, yedek parça temini, veri kurtarma v.b gibi sorunlarınızı çözmekteyiz. Müşteriyi kandırmadan, gerçek arızaları tespit ederek bu arızaları en uygun maliyette tamir etmektir. Bizle çalışmaya başladığınızda memnun kalmama gibi bir durumunuz olmayacağınızı garanti ederiz.

 

Servis Hizmeti Verilen ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayarların tamirlerini halıcıoğlu bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

 

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Halıcıoğlu Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro, ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde logo, mikro, eta gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

 

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz halıcıoğlu bilgisayar servisi hizmeti sadece halıcıoğlu civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir. Halıcıoğlu bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

 

HALICIOĞLU BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Halıcıoğlu bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

 

Telefonla Destek Hizmeti

HALICIOĞLU bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz. Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

 

GARANTİLİ HALICIOĞLU BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Halıcıoğlu bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

 

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Halıcıoğlu bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır. Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

 

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları HALICIOĞLU BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

 

Bilgisayar Satış Hizmeti

Şen bilgisayar olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız. Bilgisayardan almadan önce mutlaka şen bilgisayardan teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

 

7&24 Halıcıoğlu Bilgisayar Servisi

Şen bilgisayar olarak Halıcıoğlu bilgisayar servisi hizmetimiz ile siz değerli halıcıoğlu semtinde bulunan müşterilerimize gece gündüz demeden servis hizmeti vermekteyiz. Bizim için çalışma saatleri önemli değil sizin işinizin görülmesi daha önemlidir.

.

HALICIOĞLU Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

 

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. HALICIOĞLU Bilgisayar Servisi ile halıcıoğlu bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

 

Neden Şen Bilgisayar

Günümüzde bilgisayar sistemlerinin artışı ile bilgisayar servisleri çoğalmıştır. Ancak sadece format atmasını bilen her kişi bilgisayarcıyım diye iş yeri açarak veya bireysel olarak çalışmaktadır. Bu tip şahıslara bir defa iş yaptırırsınız ancak verdiği zararlar çok büyük olabilir. Şen bilgisayar olarak HALICIOĞLU bilgisayar servisi hizmetimiz ile hızlı, güvenilir, garantili ve memnuniyet içerisinde hizmet vermekteyiz. çözmüş olduğumuz arızalar bir daha karşınıza çıkmaz.

 

Halıcıoğlu Bilgisayar Servisi
Halıcıoğlu Bilgisayar Tamiri
Halıcıoğlu Bilgisayar Teknik Servisi
Halıcıoğlu Bilgisayar Tamircisi
Halıcıoğlu Bilgisayar Tamircileri
Halıcıoğlu Bilgisayarcılar
Halıcıoğlu Yerinde Bilgisayar Tamiri
Halıcıoğlu Notebook Tamiri
Halıcıoğlu Laptop Tamiri
Halıcıoğlu Laptop Servisi
Halıcıoğlu Notebook Servisi
Halıcıoğlu Laptop Teknik Servisi
Halıcıoğlu Notebook Teknik Servisi
Halıcıoğlu Notebook Servisleri
Halıcıoğlu Laptop Servisleri
Halıcıoğlu Bilgisayarcı
Halıcıoğlu Dizüstü Bilgisayar Tamiri
Halıcıoğlu Bilgisayar Formatı
Halıcıoğlu Bilgisayar Bakımı
Halıcıoğlu Bilgisayar Onarımı
Halıcıoğlu Bilgisayar Yedek Parçası
Halıcıoğlu Pc Servis
Halıcıoğlu Pc Teknik Servisi
Halıcıoğlu Pc Servisleri
Halıcıoğlu Pc Tamircisi
Halıcıoğlu Bilgisayar Bakımı
Halıcıoğlu Bilgisayar Yedek Parça
Halıcıoğlu İşyerlerine Bilgisayar Servisi
Halıcıoğlu Evlere Bilgisayar Servisi
Halıcıoğlu Ucuz Bilgisayarcı
Halıcıoğlu Acil Bilgisayarcı