Şen Bilgisayar


0212-273-07-41

0538-689-39-32

Gaziosmanpaşa Bilgisayar Servisi

Gaziosmanpaşa Bilgisayar Servisi Hizmeti;

Şen Bilgisayar olarak gezici ekiplerimizle Gaziosmanpaşa bölgesine hizmet vermekteyiz. Amacımız bilgisayar, notebook, santral, büro makinaları, kamera güvenlik sistemlerinin satış ve teknik servisi konusunda her zaman en iyi şekilde hizmet vermektir. Bilgisayarınızda; virüs, donma, yavaş çalışma, windows arızaları, format & yazılım yenileme, özellik artırılması, yedek parça temini, veri kurtarma v.b gibi sorunlarınızı çözmekteyiz. Müşteriyi kandırmadan, gerçek arızaları tespit ederek bu arızaları en uygun maliyette tamir etmektir. Bizle çalışmaya başladığınızda memnun kalmama gibi bir durumunuz olmayacağınızı garanti ederiz.

 

Servis Hizmeti Verilen ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayarların tamirlerini gaziosmanpaşa bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

 

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Gaziosmanpaşa Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro, ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde logo, mikro, eta gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

 

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz gaziosmanpaşa bilgisayar servisi hizmeti sadece gaziosmanpaşa civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir. Gaziosmanpaşa bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

 

GAZİOSMANPAŞA BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Gaziosmanpaşa bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

 

Telefonla Destek Hizmeti

GAZİOSMANPAŞA bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz. Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

 

GARANTİLİ GAZİOSMANPAŞA BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Gaziosmanpaşa bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

 

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Gaziosmanpaşa bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır. Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

 

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları GAZİOSMANPAŞA BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

 

Bilgisayar Satış Hizmeti

Şen bilgisayar olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız. Bilgisayardan almadan önce mutlaka şen bilgisayardan teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

 

7&24 Gaziosmanpaşa Bilgisayar Servisi

Şen bilgisayar olarak gaziosmanpaşa bilgisayar servisi hizmetimiz ile siz değerli gaziosmanpaşa semtinde bulunan müşterilerimize gece gündüz demeden servis hizmeti vermekteyiz. Bizim için çalışma saatleri önemli değil sizin işinizin görülmesi daha önemlidir.

.

GAZİOSMANPAŞA Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

 

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. GAZİOSMANPAŞA Bilgisayar Servisi ile gaziosmanpaşa bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

 

Neden Şen Bilgisayar

Günümüzde bilgisayar sistemlerinin artışı ile bilgisayar servisleri çoğalmıştır. Ancak sadece format atmasını bilen her kişi bilgisayarcıyım diye iş yeri açarak veya bireysel olarak çalışmaktadır. Bu tip şahıslara bir defa iş yaptırırsınız ancak verdiği zararlar çok büyük olabilir. Şen bilgisayar olarak GAZİOSMANPAŞA bilgisayar servisi hizmetimiz ile hızlı, güvenilir, garantili ve memnuniyet içerisinde hizmet vermekteyiz. çözmüş olduğumuz arızalar bir daha karşınıza çıkmaz.

 

Fevziçakmak Bilgisayar Servisi
Küçükköy Bilgisayar Servisi
Yıldıztabya Bilgisayar Servisi
Karadeniz Mahallesi Bilgisayar Servisi
Karayolları Mahallesi Bilgisayar Servisi
Pazariçi Bilgisayar Servisi
Sarıgöl Mahallesi Bilgisayar Servisi
Karlıtepe Bilgisayar Servisi
Yenimahalle Bilgisayar Servisi
Fevziçakmak Bilgisayar Tamiri
Küçükköy Bilgisayar Tamiri
Yıldıztabya Bilgisayar Tamiri
Karadeniz Mahallesi Bilgisayar Tamiri
Karayolları Mahallesi Bilgisayar Tamiri
Pazariçi Bilgisayar Tamiri
Sarıgöl Mahallesi Bilgisayar Tamiri
Karlıtepe Bilgisayar Tamiri
Yenimahalle Bilgisayar Tamiri
Gaziosmanpaşa Bilgisayar Servisi
Gaziosmanpaşa Bilgisayar Tamiri
Gaziosmanpaşa Bilgisayar Teknik Servisi
Gaziosmanpaşa Bilgisayar Tamircisi
Gaziosmanpaşa Bilgisayar Tamircileri
Gaziosmanpaşa Bilgisayarcılar
Gaziosmanpaşa Yerinde Bilgisayar Tamiri
Gaziosmanpaşa Notebook Tamiri
Gaziosmanpaşa Laptop Tamiri
Gaziosmanpaşa Laptop Servisi
Gaziosmanpaşa Notebook Servisi
Gaziosmanpaşa Laptop Teknik Servisi
Gaziosmanpaşa Notebook Teknik Servisi
Gaziosmanpaşa Notebook Servisleri
Gaziosmanpaşa Laptop Servisleri
Gaziosmanpaşa Bilgisayarcı
Gaziosmanpaşa Dizüstü Bilgisayar Tamiri
Gaziosmanpaşa Bilgisayar Formatı
Gaziosmanpaşa Bilgisayar Bakımı
Gaziosmanpaşa Bilgisayar Onarımı
Gaziosmanpaşa Bilgisayar Yedek Parçası
Gaziosmanpaşa Pc Servis
Gaziosmanpaşa Pc Teknik Servisi
Gaziosmanpaşa Pc Servisleri
Gaziosmanpaşa Pc Tamircisi
Gaziosmanpaşa Bilgisayar Bakımı
Gaziosmanpaşa Bilgisayar Yedek Parça
Gaziosmanpaşa İşyerlerine Bilgisayar Servisi
Gaziosmanpaşa Evlere Bilgisayar Servisi
Gaziosmanpaşa Ucuz Bilgisayarcı
Gaziosmanpaşa Acil Bilgisayarcı