Şen Bilgisayar


0212-273-07-41

0538-689-39-32

FATİH Bilgisayar Servisi

Fatih Bilgisayar Servisi Hizmeti;

Şen Bilgisayar olarak gezici ekiplerimizle Fatih bölgesine hizmet vermekteyiz. Amacımız bilgisayar, notebook, santral, büro makinaları, kamera güvenlik sistemlerinin satış ve teknik servisi konusunda her zaman en iyi şekilde hizmet vermektir. Bilgisayarınızda; virüs, donma, yavaş çalışma, windows arızaları, format & yazılım yenileme, özellik artırılması, yedek parça temini, veri kurtarma vb. gibi sorunlarınızı çözmekteyiz. Müşteriyi kandırmadan, gerçek arızaları tespit ederek bu arızaları en uygun maliyette tamir etmektir. Bizle çalışmaya başladığınızda memnun kalmama gibi bir durumunuz olmayacağınızı garanti ederiz.

 

Servis Hizmeti Verilen ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayarların tamirlerini fatih bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

 

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Fatih Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro, ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde logo, mikro, eta gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

 

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz fatih bilgisayar servisi hizmeti sadece fatih civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir. Fatih bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

 

FATİH BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Fatih bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

 

Telefonla Destek Hizmeti

FATİH bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz. Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

 

GARANTİLİ FATİH BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Fatih bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

 

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Fatih bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır. Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

 

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları FATİH BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

 

Bilgisayar Satış Hizmeti

Şen bilgisayar olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız. Bilgisayardan almadan önce mutlaka şen bilgisayardan teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

 

7&24 Fatih Bilgisayar Servisi

Şen bilgisayar olarak fatih bilgisayar servisi hizmetimiz ile siz değerli fatih semtinde bulunan müşterilerimize gece gündüz demeden servis hizmeti vermekteyiz. Bizim için çalışma saatleri önemli değil sizin işinizin görülmesi daha önemlidir.

.

FATİH Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

 

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. FATİH Bilgisayar Servisi ile fatih bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

 

Neden Şen Bilgisayar

Günümüzde bilgisayar sistemlerinin artışı ile bilgisayar servisleri çoğalmıştır. Ancak sadece format atmasını bilen her kişi bilgisayarcıyım diye iş yeri açarak veya bireysel olarak çalışmaktadır. Bu tip şahıslara bir defa iş yaptırırsınız ancak verdiği zararlar çok büyük olabilir. Şen bilgisayar olarak FATİH bilgisayar servisi hizmetimiz ile hızlı, güvenilir, garantili ve memnuniyet içerisinde hizmet vermekteyiz. çözmüş olduğumuz arızalar bir daha karşınıza çıkmaz.

 

Atikali Bilgisayar Servisi
Ayvansaray Bilgisayar Servisi
Balabanağa Bilgisayar Servisi
Fener Bilgisayar Servisi
Karagümrük Bilgisayar Servisi
Kumkapı Bilgisayar Servisi
Mahmutpaşa Bilgisayar Servisi
Sirkeci Bilgisayar Servisi
Sultanahmet Bilgisayar Servisi
Şehremini Bilgisayar Servisi
Tahtakale Bilgisayar Servisi
Vefa Bilgisayar Servisi
Eminönü Bilgisayar Servisi
Beyazıt Bilgisayar Servisi
Aksaray Bilgisayar Servisi
Fatih Bilgisayar Servisi
Fatih Bilgisayar Tamiri
Fatih Bilgisayar Teknik Servisi
Fatih Bilgisayar Tamircisi
Fatih Bilgisayar Tamircileri
Fatih Bilgisayarcılar
Fatih Yerinde Bilgisayar Tamiri
Fatih Notebook Tamiri
Fatih Laptop Tamiri
Fatih Laptop Servisi
Fatih Notebook Servisi
Fatih Laptop Teknik Servisi
Fatih Notebook Teknik Servisi
Fatih Notebook Servisleri
Fatih Laptop Servisleri
Fatih Bilgisayarcı
Fatih Dizüstü Bilgisayar Tamiri
Fatih Bilgisayar Formatı
Fatih Bilgisayar Bakımı
Fatih Bilgisayar Onarımı
Fatih Bilgisayar Yedek Parçası
Fatih Pc Servis
Fatih Pc Teknik Servisi
Fatih Pc Servisleri
Fatih Pc Tamircisi
Fatih Bilgisayar Bakımı
Fatih Bilgisayar Yedek Parça
Fatih İşyerlerine Bilgisayar Servisi
Fatih Evlere Bilgisayar Servisi
Fatih Ucuz Bilgisayarcı
Fatih Acil Bilgisayarcı