Şen Bilgisayar


0212-273-07-41

0538-689-39-32

BEYAZIT Bilgisayar Servisi

Beyazıt Bilgisayar Servisi Hizmeti;

Şen Bilgisayar olarak gezici ekiplerimizle Beyazıt bölgesine hizmet vermekteyiz. Amacımız bilgisayar, notebook, santral, büro makinaları, kamera güvenlik sistemlerinin satış ve teknik servisi konusunda her zaman en iyi şekilde hizmet vermektir. Bilgisayarınızda; virüs, donma, yavaş çalışma, windows arızaları, format & yazılım yenileme, özellik artırılması, yedek parça temini, veri kurtarma v.b gibi sorunlarınızı çözmekteyiz. Müşteriyi kandırmadan, gerçek arızaları tespit ederek bu arızaları en uygun maliyette tamir etmektir. Bizle çalışmaya başladığınızda memnun kalmama gibi bir durumunuz olmayacağınızı garanti ederiz.

 

Servis Hizmeti Verilen ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayarların tamirlerini Beyazıt bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

 

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Beyazıt Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro, ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde logo, mikro, eta gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

 

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz beyazıt bilgisayar servisi hizmeti sadece beyazıt civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir. Beyazıt bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

 

BEYAZIT BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Beyazıt bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

 

Telefonla Destek Hizmeti

BEYAZIT bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz. Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

 

GARANTİLİ BEYAZIT BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Beyazıt bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

 

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Beyazıt bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır. Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

 

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları BEYAZIT BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

 

Bilgisayar Satış Hizmeti

Şen bilgisayar olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız. Bilgisayardan almadan önce mutlaka şen bilgisayardan teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

 

7&24 Beyazıt Bilgisayar Servisi

Şen bilgisayar olarak beyazıt bilgisayar servisi hizmetimiz ile siz değerli beyazıt semtinde bulunan müşterilerimize gece gündüz demeden servis hizmeti vermekteyiz. Bizim için çalışma saatleri önemli değil sizin işinizin görülmesi daha önemlidir.

.

BEYAZIT Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

 

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. BEYAZIT Bilgisayar Servisi ile beyazıt bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

 

Neden Şen Bilgisayar

Günümüzde bilgisayar sistemlerinin artışı ile bilgisayar servisleri çoğalmıştır. Ancak sadece format atmasını bilen her kişi bilgisayarcıyım diye iş yeri açarak veya bireysel olarak çalışmaktadır. Bu tip şahıslara bir defa iş yaptırırsınız ancak verdiği zararlar çok büyük olabilir. Şen bilgisayar olarak BEYAZIT bilgisayar servisi hizmetimiz ile hızlı, güvenilir, garantili ve memnuniyet içerisinde hizmet vermekteyiz. çözmüş olduğumuz arızalar bir daha karşınıza çıkmaz.

 

Beyazıt Bilgisayar Servisi
Beyazıt Bilgisayar Tamiri
Beyazıt Bilgisayar Teknik Servisi
Beyazıt Bilgisayar Tamircisi
Beyazıt Bilgisayar Tamircileri
Beyazıt Bilgisayarcılar
Beyazıt Yerinde Bilgisayar Tamiri
Beyazıt Notebook Tamiri
Beyazıt Laptop Tamiri
Beyazıt Laptop Servisi
Beyazıt Notebook Servisi
Beyazıt Laptop Teknik Servisi
Beyazıt Notebook Teknik Servisi
Beyazıt Notebook Servisleri
Beyazıt Laptop Servisleri
Beyazıt Bilgisayarcı
Beyazıt Dizüstü Bilgisayar Tamiri
Beyazıt Bilgisayar Formatı
Beyazıt Bilgisayar Bakımı
Beyazıt Bilgisayar Onarımı
Beyazıt Bilgisayar Yedek Parçası
Beyazıt Pc Servis
Beyazıt Pc Teknik Servisi
Beyazıt Pc Servisleri
Beyazıt Pc Tamircisi
Beyazıt Bilgisayar Bakımı
Beyazıt Bilgisayar Yedek Parça
Beyazıt İşyerlerine Bilgisayar Servisi
Beyazıt Evlere Bilgisayar Servisi
Beyazıt Ucuz Bilgisayarcı
Beyazıt Acil Bilgisayarcı