Şen Bilgisayar


0212-273-07-41

0538-689-39-32

Bağcılar Bilgisayar Servisi

Bağcılar Bilgisayar Servisi Hizmeti;

Şen Bilgisayar olarak gezici ekiplerimizle Bağcılar bölgesine hizmet vermekteyiz. Amacımız bilgisayar, notebook, santral, büro makinaları, kamera güvenlik sistemlerinin satış ve teknik servisi konusunda her zaman en iyi şekilde hizmet vermektir. Bilgisayarınızda; virüs, donma, yavaş çalışma, windows arızaları, format & yazılım yenileme, özellik artırılması, yedek parça temini, veri kurtarma v.b gibi sorunlarınızı çözmekteyiz. Müşteriyi kandırmadan, gerçek arızaları tespit ederek bu arızaları en uygun maliyette tamir etmektir. Bizle çalışmaya başladığınızda memnun kalmama gibi bir durumunuz olmayacağınızı garanti ederiz.

 

Servis Hizmeti Verilen ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayarların tamirlerini bağcılar bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

 

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Bağcılar bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro, ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde logo, mikro, eta gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

 

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz bağcılar bilgisayar servisi hizmeti sadece bağcılar civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir. Bağcılar bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

 

BAĞCILAR BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Bağcılar bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

 

Telefonla Destek Hizmeti

BAĞCILAR bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz. Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

 

GARANTİLİ BAĞCILAR BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Bağcılar bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

 

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Bağcılar bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır. Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

 

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları BAĞCILAR BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

 

Bilgisayar Satış Hizmeti

Şen bilgisayar olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız. Bilgisayardan almadan önce mutlaka şen bilgisayardan teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

 

7&24 Bağcılar Bilgisayar Servisi

Şen bilgisayar olarak bağcılar bilgisayar servisi hizmetimiz ile siz değerli bağcılar semtinde bulunan müşterilerimize gece gündüz demeden servis hizmeti vermekteyiz. Bizim için çalışma saatleri önemli değil sizin işinizin görülmesi daha önemlidir.

.

BAĞCILAR Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun üyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

 

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. BAĞCILAR Bilgisayar Servisi ile bağcılar bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

 

Neden Şen Bilgisayar

Günümüzde bilgisayar sistemlerinin artışı ile bilgisayar servisleri çoğalmıştır. Ancak sadece format atmasını bilen her kişi bilgisayarcıyım diye iş yeri açarak veya bireysel olarak çalışmaktadır. Bu tip şahıslara bir defa iş yaptırırsınız ancak verdiği zararlar çok üyük olabilir. Şen bilgisayar olarak BAĞCILAR bilgisayar servisi hizmetimiz ile hızlı, güvenilir, garantili ve memnuniyet içerisinde hizmet vermekteyiz. çözmüş olduğumuz arızalar bir daha karşınıza çıkmaz.

 

Bağcılar Bilgisayar Servisi
Bağcılar Bilgisayar Tamiri
Bağcılar Bilgisayar Teknik Servisi
Bağcılar Bilgisayar Tamircisi
Bağcılar Bilgisayar Tamircileri
Bağcılar Bilgisayarcılar
Bağcılar Yerinde Bilgisayar Tamiri
Bağcılar Notebook Tamiri
Bağcılar Laptop Tamiri
Bağcılar Laptop Servisi
Bağcılar Notebook Servisi
Bağcılar Laptop Teknik Servisi
Bağcılar Notebook Teknik Servisi
Bağcılar Notebook Servisleri
Bağcılar Laptop Servisleri
Bağcılar Bilgisayarcı
Bağcılar Dizüstü Bilgisayar Tamiri
Bağcılar Bilgisayar Formatı
Bağcılar Bilgisayar Bakımı
Bağcılar Bilgisayar Onarımı
Bağcılar Bilgisayar Yedek Parçası
Bağcılar Pc Servis
Bağcılar Pc Teknik Servisi
Bağcılar Pc Servisleri
Bağcılar Pc Tamircisi
Bağcılar Bilgisayar Bakımı
Bağcılar Bilgisayar Yedek Parça
Bağcılar İşyerlerine Bilgisayar Servisi
Bağcılar Evlere Bilgisayar Servisi
Bağcılar Ucuz Bilgisayarcı
Bağcılar Acil Bilgisayarcı