Şen Bilgisayar


0212-273-07-41

0538-689-39-32

Arnavutköy Bilgisayar Servisi

Arnavutköy Bilgisayar Servisi Hizmeti;

Şen Bilgisayar olarak gezici ekiplerimizle Arnavutköy bölgesine hizmet vermekteyiz. Amacımız bilgisayar, notebook, santral, büro makinaları, kamera güvenlik sistemlerinin satış ve teknik servisi konusunda her zaman en iyi şekilde hizmet vermektir. Bilgisayarınızda; virüs, donma, yavaş çalışma, windows arızaları, format & yazılım yenileme, özellik artırılması, yedek parça temini, veri kurtarma v.b gibi sorunlarınızı çözmekteyiz. Müşteriyi kandırmadan, gerçek arızaları tespit ederek bu arızaları en uygun maliyette tamir etmektir. Bizle çalışmaya başladığınızda memnun kalmama gibi bir durumunuz olmayacağınızı garanti ederiz.

 

Servis Hizmeti Verilen ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayarların tamirlerini arnavutköy bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

 

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Arnavutköy Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro, ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde logo, mikro, eta gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

 

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz arnavutköy bilgisayar servisi hizmeti sadece arnavutköy civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir. Arnavutköy bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

 

ARNAVUTKÖY BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Arnavutköy bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

 

Telefonla Destek Hizmeti

ARNAVUTKÖY bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz. Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

 

GARANTİLİ ARNAVUTKöY BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Arnavutköy bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

 

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Arnavutköy bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır. Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

 

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları ARNAVUTKÖY BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

 

Bilgisayar Satış Hizmeti

Şen bilgisayar olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız. Bilgisayardan almadan önce mutlaka şen bilgisayardan teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

 

7&24 Arnavutköy Bilgisayar Servisi

Şen bilgisayar olarak arnavutköy bilgisayar servisi hizmetimiz ile siz değerli arnavutköy semtinde bulunan müşterilerimize gece gündüz demeden servis hizmeti vermekteyiz. Bizim için çalışma saatleri önemli değil sizin işinizin görülmesi daha önemlidir.

.

ARNAVUTKöY Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

 

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. ARNAVUTKÖY Bilgisayar Servisi ile arnavutköy bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

 

Neden Şen Bilgisayar

Günümüzde bilgisayar sistemlerinin artışı ile bilgisayar servisleri çoğalmıştır. Ancak sadece format atmasını bilen her kişi bilgisayarcıyım diye iş yeri açarak veya bireysel olarak çalışmaktadır. Bu tip şahıslara bir defa iş yaptırırsınız ancak verdiği zararlar çok büyük olabilir. Şen bilgisayar olarak ARNAVUTKÖY bilgisayar servisi hizmetimiz ile hızlı, güvenilir, garantili ve memnuniyet içerisinde hizmet vermekteyiz. çözmüş olduğumuz arızalar bir daha karşınıza çıkmaz.

 

Arnavutköy Bilgisayar Servisi
Arnavutköy Bilgisayar Tamiri
Arnavutköy Bilgisayar Teknik Servisi
Arnavutköy Bilgisayar Tamircisi
Arnavutköy Bilgisayar Tamircileri
Arnavutköy Bilgisayarcılar
Arnavutköy Yerinde Bilgisayar Tamiri
Arnavutköy Notebook Tamiri
Arnavutköy Laptop Tamiri
Arnavutköy Laptop Servisi
Arnavutköy Notebook Servisi
Arnavutköy Laptop Teknik Servisi
Arnavutköy Notebook Teknik Servisi
Arnavutköy Notebook Servisleri
Arnavutköy Laptop Servisleri
Arnavutköy Bilgisayarcı
Arnavutköy Dizüstü Bilgisayar Tamiri
Arnavutköy Bilgisayar Formatı
Arnavutköy Bilgisayar Bakımı
Arnavutköy Bilgisayar Onarımı
Arnavutköy Bilgisayar Yedek Parçası
Arnavutköy Pc Servis
Arnavutköy Pc Teknik Servisi
Arnavutköy Pc Servisleri
Arnavutköy Pc Tamircisi
Arnavutköy Bilgisayar Bakımı
Arnavutköy Bilgisayar Yedek Parça
Arnavutköy İşyerlerine Bilgisayar Servisi
Arnavutköy Evlere Bilgisayar Servisi
Arnavutköy Ucuz Bilgisayarcı
Arnavutköy Acil Bilgisayarcı